Презентована три з половиною роки тому Audi A8 четвертого покоління готується до оновлення в середині життєвого циклу. Два прототипи флагманського седана Audi пройшли шпигунські випробування в Німеччині.

Навіть якщо вони виглядають майже однаково, фотошпигуни сказали, що той, на якому був номерний знак «HN VW 692», насправді виявився гібридною версією з модулем, що підключається.

Що стосується стилю, то фари мають іншу графіку, аналогічну тій, що на новому A3. Варто відзначити, що, хоча PHEV мав звичайні освітлювальні блоки спереду, варіант з двигуном ICE оснащений матричними світлодіодними фарами. Решітка також має трохи іншу форму. Передній бампер також новий і має великі складки з кожного боку. Варто очікувати змінені бічні обвіси, задній бампер і, ймовірно, змінені задні ліхтарі, навіть якщо на тестових автомобілях вони виглядають практично ідентичними.

Audi A8
Audi A8

Загальний дизайн кабіни повинен залишитися в основному таким самим, з двома екранами, одним для інформаційно-розважальної системи, а іншим – для управління системою опалення, вентиляції та кондиціонування повітря, розташованими в середині панелі приладів, а також третім для цифрових приладів.

Однак вони можуть мати більш сучасне програмне забезпечення, яке, поряд зі змінами оббивки і оздоблення салону, має завершити зміни всередині.

Ще рано говорити про сімейство двигунів, хоча варто очікувати поліпшення витрати палива і зниження викидів вуглекислого газу. Гібридна модель, яка підключається також може отримати нову батарею, яка допоможе їй збільшити запас ходу повністю на електриці.

Audi A8

В даний час A8 TFSI е передбачає 27 км в електричному режимі. Позначку в 96 км автівка перетинає за 4,9 секунди.

Під капотом знаходиться турбований 3,0-літровий мотор V6. Електродвигун вбудований в перетворювач крутного моменту з восьмиступеневою автоматичною коробкою передач із загальною потужністю 443 к.с. і 699 Нм крутного моменту.

Очікується, що оновлений A8 дебютує в кінці цього року в якості моделі 2022 року.