Японські дизайнери вирішили опублікувати в глобальній мережі рендери, що демонструють можливий зовнішній вигляд сучасної версії GT-R марки Nissan нової генерації.

Довідка від Avtosota: Nissan Motor Company Ltd – японський багатонаціональний автомобільний виробник зі штаб-квартирою в Ніші-ку, Йокогама. Компанія заснована в 1933 році та продає свої автомобілі під брендами Nissan, Infiniti та Datsun із власними продуктами налаштування, які мають марку Nismo.

Назва “Nissan” виникла в 1930-х роках як абревіатура, що використовувалась на Токійській фондовій біржі для Nihon Sangyo.

Nissan GT-R
Nissan GT-R

Фахівці відзначають, що новинка отримає кардинальні зміни в порівнянні з актуальним суперкаром GT-R поточного покоління.

З опублікованих в інтернеті знімків видно, що нова модифікація похвалиться повністю новим екстер’єром. Внаслідок посилення екологічних норм, транспортний засіб якщо і отримає нове “життя”, то тільки в гібридній версії.

Nissan GT-R

За заявою експертів, у разі зміни поколінь суперкара для цивільної версії купе буде передбачатися адаптація системи рекуперації кінетичної енергії. Вона, наприклад, використовується в моделі GT-R версії LM Nismo. Даний болід захищає ім’я автобренду Nissan в рамках автоперегонів “24 годинах Ле-Мана”.

За заявою представників марки, прем’єра нового транспортного засобу має відбутися в 2023 році.