Polestar планує залучити не менше 500 мільйонів доларів в рамках нового інвестиційного плану. Виробник електромобілів домагається оцінки приблизно в 6 млрд. доларів. Такі цифри наводить анонімне джерело, обізнане з цього питання. Polestar, Geely і Volvo від коментарів відмовилися.

Bloomberg повідомляє, що виконавчий директор Volvo Хакан Самуельсон шукає оцінку Polestar, яку можна порівняти з такими конкурентами, як NIO і Tesla. Повідомлення про пошук нових інвестицій Polestar надходять приблизно через місяць після того, як привабливий концепт-кар Precept схвалили для виробництва.

Авто вийде на ринок з інтер’єром з перероблених ПЕТ-пляшок, рибальських сіток і коркового вінілу.

Polestar не повідомив, коли модель Precept з’явиться у виставкових залах. Очікується, що серійна модель буде дуже схожа на концепт. Ключовими деталями дизайну останнього стали панорамний скляний дах, гладкі дверні ручки і задні “двері від самогубців”. Ніякі подробиці про те, яку трансмісію буде використовувати готовий продукт, не повідомляються.

Polestar 2
Polestar 2

У той час як новини про початок виробництва Precept є хвилюючими для шведського автовиробника, хороший той факт, що перший електромобіль масового виробництва Polestar 2 недавно був відкликаний вдруге за місяць.

Причина криється в підігрівачі охолоджуючої рідини високої напруги. Цього разу під відкликання потрапили 4586 автомобілів. На початку жовтня кампанія відкликання торкнулася проблеми з модулем батареї Energy Control.