Німецька компанія Porsche випустила електричні велосипеди під назвою Bike, eBike Cross і eBike Sport для поїздок по пересіченій місцевості і в міських умовах. Коштують вони майже стільки, скільки і одразу три автомобілі Daewoo Lanos.

Під час створення нової техніки, фахівці Porsche надихалися модифікацією Taycan. Велосипеди мають повну підвіску і раму, але електромотори у них різні. Версія eBike Cross отримала більш ефективні гальма, підсідельний штир, 12-ступінчасту трансмісію для оперативного перемикання передач. Porsche eBike Sport має двигун EP8 від японського виробника Shimano, який розганяє двоколісний транспорт до 25 км / г. Ця комплектація більше підійде для поїздок по асфальтованій проїжджій частині, тоді як інший варіант призначений для більш «суворої» місцевості.

У продажу новинки від німецького бренду дорогих автомобілів з’являться навесні нинішнього року. Модель eBike Sport буде коштувати 10,7 тисячі доларів США, а версія eBike Cross обійдеться покупцям в 8500 доларів.

Porsche Bike
Porsche Bike

Заснована на початку 30-х років компанія Porsche займається, в основному, випуском спортивних машин. Як і більшість інших брендів, вона бере активну участь у процесі електрифікації своєї продукції.

Зокрема, ще в 2010 році Porsche представила гібрид Cayenne S, а через рік розробила електричний прототип Boxster. У 2019 марка презентувала перший власний електромобіль Taycan з дальністю ходу 450 км.