Війни гіперкарів розпалюються, адже марка Hennessey презентувала модель Venom F5.

Наступник Venom GT створений на честь 30-річчя компанії. Його назвали на честь торнадо F5, швидкість якого досягає 512 км / г.

Щоб досягти цього вражаючого числа, автомобіль укомплектували спеціально розробленим 6,6-літровим двигуном V8. Він зібраний вручну і оснащений чавунним блоком, алюмінієвими головками циліндрів і системою мастила з сухим картером. Двигун також отримав два турбонагнічувачі, що робить його найпотужнішим з коли-небудь створених серійних двигунів для дорожніх автомобілів.

Виходячи з простих чисел, двигун розвиває 1817 к.с. і 1617 Нм. Він підключений до 7-ступінчастої напівавтоматичної трансмісії, яка передає потужність на задні колеса. Це дозволяє автомобілю розганятися до 100 км / год менш ніж за три секунди. Не дивно, що аеродинаміка зіграла важливу роль в розробці моделі.

Hennessey Venom F5
Hennessey Venom F5

В результаті F5 має обтічну форму з виступаючим переднім спліттером, вентильованим капотом і великими бічними ковшами. Модель також має плоске днище і задню частину в стилі McLaren з вентильованого панеллю, великим дифузором і чотирма вихлопними насадками Cerakoted.

Hennessey Venom F5

Спортивний стиль триває і в салоні, оскільки є орієнтована на водія кабіна, яка обтягнута шкірою і вуглецевим волокном. Водії сидять за кермом із вуглецевого волокна і дивляться на 7-дюймову цифрову комбінацію приладів.

У центрі – мінімалістична центральна консоль, увінчана 9-дюймовою інформаційно-розважальною системою Alpine. Вона має GPS-навігацію, а також сумісність з Android Auto і Apple CarPlay.

Hennessey Venom F5

Виробництво буде обмежено до 24 одиниць, а ціни почнуться з 2,1 мільйона доларів без урахування податків і доставки. Перші поставки планується почати в наступному році.

На 2021 рік у компанії великі плани. Зокрема, Хеннессі проведе незалежно підтверджене випробування максимальної швидкості в Космічному центрі Кеннеді НАСА. Там компанія буде використовувати злітно-посадкову смугу довжиною в 5,2 км.