Американський стартап Fisker, очолюваний інженером і підприємцем Хенріком Фіскером, оголосив про намір вийти на ринок Великобританії у 2023 році.

Автовиробник має намір відкрити центр споживчого досвіду в Лондоні у 2022 році, щоб потенційні покупці могли ближче познайомитися з електричним позашляховиком Ocean. Fisker також оголосив про партнерство з Cox Automotive та Rivus Fleet Solutions для обслуговування автомобілів, поставок, управління автопарком, оцінки та перепродажу в Великобританії.

При створенні Fisker як компанії, орієнтованої як на прорив в продуктах, так і на досвіді власників, партнерство з провідними світовими постачальниками послуг є важливим елементом для реалізації цього бачення. З недавніми заявами уряду Великобританії, що стосуються електромобілів, ми вважаємо, що Fisker буде мати хороші можливості та своєчасний крок, щоб домогтися значного прогресу на цьому важливому ринку.

– сказав Хенрік Фіскер.

Fisker Ocean
Fisker Ocean

Паркетник Ocean виготовлятиме Magna Automotive в Європі. Британський ринок буде «одним із перших» за межами США, де він буде продаватися після його запуску в четвертому кварталі 2022 року. У жовтні виробник оголосив свою європейську штаб-квартиру. Вона буде знаходитися в Мюнхені. Також відкриє центр споживчого досвіду в Мюнхені у 4 кварталі 2021 року.

Fisker вдалося зберегти в секреті ключові технічні характеристики Ocean. Бренд підтвердив, що буде пропонуватися в конфігураціях із заднім та повним приводом.

Fisker Ocean

Стандартна повнопривідна модель повинна видавати більше 302 кінських сил, у той час як флагманський варіант з ще більш потужнішим і розганяється до 96 км / год менш ніж за три секунди.

У США ціни на Fisker Ocean будуть починатися від 37 499 доларів без врахування пільг.