Як виявилося, очільник сполучених штатів «нерівно дихає» до класичних американських
авто.

Любов до вітчизняних автовиробників Байден успадкував від батька, який працював у автосалоні. Джо з дитинства був оточений автомобілями найпопулярніших американських марок. Навіть на свій випускний він вирушив на Chrysler 300G, зібраному у 1961 році.

Першою самостійно придбаною автівкою майбутнього президента стала Studebaker 1951 року. За нею послідували моделі 50-х років випуску Plymouth Cranbrook та Chevrolet Bel Air.

Однією з перлин автоісторії Байдена став родстер Mercedes 190 SL. Та улюбленицею президент називає модель Corvette Stingray виробництва Chevrolet. Цей автомобіль 1967 року випуску з двигуном на 5,3 літра та 300 к. с. під капотом він отримав від батька з нагоди весілля.

 Chrysler 300c imperial 1961
Chrysler 300c Imperial 1961 року

Політик досі зберігає авто у своєму гаражі, та розповідає що колись розганявся на ньому аж до 256 км/год. Ба більше, саме ця машина знялася у передвиборному ролику майбутнього президента.

Новообраний очільник США і досі зберігає любов до Корветів. Нещодавно навіть відвідав автошоу, на якому була представлена нова модель. А ще обмовився про можливу появу електричної версії Chevrolet Corvette.