В одному з поліцейських департаментів штату Мічиган, США, очікується поповнення автопарку у вигляді двох автомобілів – електрокари Ford Mustang Mach-E, як повідомляє видання CarsWeek.

Слід нагадати, що придбання цих автомобілів за 93 926 доларів, що становить майже 2 700 000 гривень за нинішнім курсом, було схвалено ще в грудні минулого року. Під капотом обох автомобілів буде знаходитися по два електродвигуни, в тандемі з ними буде функціонувати повнопривідна система, при всьому це немає ніякої інформації щодо варіацій моделі.

Відомо, що запас ходу складе 337 кілометрів. Силова установка буде живитися від акумуляторної батареї ємністю 75 кВт⋅г. Однак для Mustang Mach-E доступна і батарея ємністю 98 кВт⋅г, таким чином запас ходу складе 482 кілометри.

Ford Mustang Mach-E,
Ford Mustang Mach-E

Відомо, що для того, щоб забезпечити зарядку електрокарів, потрібно буде мати зарядні пристрої, вартість яких починається від п’яти тисяч доларів.

При цьому поліцейський департамент буде змушений звернутися в сторонні компанії, щоб ті створили дизайн для нових автомобілів, оскільки Ford не пропонує спеціальні варіації для поліції.

Слід підкреслити, що сама по собі модель являє собою п’ятидверний електрокросовер, перша презентація якого відбулася ще 17 листопада 2019 го року.