Автомобілі Peugeot 301 надійшли на службу Національної поліції України: дилер Peugeot Ілта Львів завершив 2020 рік передачею партії з 310 седанів.

Причому всі автомобілі Peugeot були переобладнані компанією Спец-Ком-Сервіс згідно з вимогами замовника: установка спец-сигналів і засобів зв’язку, нанесення відомчих знаків.

Даний приклад демонструє можливості бренду Peugeot пропонувати продукт, який максимально точно відповідає вимогам замовника. Бренд Peugeot активно працює не тільки з роздрібними продажами автомобілів приватним покупцям, але також і зі специфічними замовленнями від корпоративних клієнтів: автомобілі швидкої медичної допомоги, компактні пожежні автомобілі, фургони для перевезення різних товарів, які вимагають дотримання температурних режимів. Тепер цей перелік поповнився ще одним унікальним замовленням: автомобілями для Національної поліції України.

Так, в грудні 2020 року дилер Peugeot Ілта Львів, спільно з компанією Спец-Ком-Сервіс, підготував і передав партію з 310 автомобілів Peugeot 301.

поліція

Вибір седанів Peugeot 301 був не випадковим: дана модель відмінно зарекомендувала себе в Україні – надійний, витривалий, сучасний автомобіль. Автомобілі представлені в комплектації 1.6 VTi 115 МКПП Active, яка багато в чому є оптимальною. Наприклад, двигун 1.6 VTi 115 досить потужний та провірений часом.

Традиційна «механіка» здатна служити дуже довго, при цьому допоможе знизити витрату палива. А комплектація Active включає в себе необхідний мінімум для комфорту, що вкрай важливо під час тривалого цілодобового патрулювання, але не вимагає переплати за надмірності.