Ціна акцій Tesla з початку року збільшилися на 459,74 долара, що зробило ряд людей надзвичайно багатими.

Один з них – гендиректор Tesla Ілон Маск. Зараз він є другим найбагатшим жителем планети.
За даними видання Bloomberg, статки Маска становлять 127,9 мільярда доларів.

У публікації йдеться, що Маск випередив співзасновника Microsoft Білла Гейтса. Це вражаюче досягнення, але засновник Amazon Джефф Безос залишається в лідерах. Гейтс випередив би Маска, якби він не пожертвував більше 27 мільярдів доларів на благодійність.

Bloomberg повідомляє, що приблизно три чверті власного капіталу Маска доводиться на його частку в Tesla, ринкова капіталізація якої перевищує 500 мільярдів доларів. Остання більша, ніж сукупна ринкова капіталізація Ford, GM і Daimler. У Маска також є частка в SpaceX, але це не так сильно збільшує його чисту вартість, як Tesla.

Tesla

Акції Tesla виросли на 6,6% в понеділок і на 5,1% у вівторок до 548,53 долара за акцію, піднявшись більш ніж на 523% в цьому році. Звичайно, було багато суперечок про те, чи має стратосферна ціна акцій Tesla якусь підставу насправді.

Більшість людей, ймовірно, відмовляться в це вірити, оскільки Tesla – відносно невеликий автовиробник, який виготовив 145 036 автомобілів в третьому кварталі і продав 139 300 одиниць за той самий період.

Для порівняння, GM продала 765 001 автомобіль в Північній Америці в третьому кварталі і 1 793 311 автомобіль у всьому світі.