Американський автор блогу під назвою «Kiwi EV adventures» придбав Lada 4 × 4 «Ниву», для того, щоб переробити цей транспортний засіб в електрокар.

Гевін Шубрідж раніше мав подібний досвід. Так автолюбитель в 2007 році електрифікував Mitsubishi Tredia 87-го модельного року, яка перебувала в досить «жалюгідному» стані.

Блогер придбав Lada за 11 000 доларів, що становить близько 307 500 гривень. Він купив машину в Сіетлі, штат Вашингтон. Потім чоловік своїм ходом перегнав транспортний засіб через всю країну до себе додому в Сент-Пітерсберг на територію Флориди. Модель 82-го року випуску встигла подолати тільки 6 000 км. Тепер новий власник вирішив переробити авто, зробивши його електричним.


Йдеться вже про другий такий проект. У минулому році аргентинський автолюбитель Леонардо Оласагасте успішно електрифікував версію ВАЗ-21213. При цьому житель Аргентини скористався кіт-набором Autolibre Enpower AC50 96V, а також великою кількістю свинцевих акумуляторних батарей.

Слідкуйте за нашими публікаціями. Після завершення проекту електрифікації радянської вазівки, портал Avtosota обов’язково розповість.