Американська автомобілебудівна компанія Ford на початку поточного року представила новий кросовер Equator для ринку Китаю. Нещодавно в Піднебесній стартував прийом замовлень на новинку, а вже в квітні почнуться поставки перших товарних екземплярів замовникам.

Новий Ford Equator може похвалитися привабливим зовнішнім виглядом, далеко не бідним оснащенням і «значними» габаритами. Довжина кросу становить 4,9 м, ширина – 1,93 м, висота – 1,75 м, відстань між осями – 2,86 м. Вартість нової моделі від американського бренду поки залишається невідомою, але, як повідомляють мережеві джерела, кросовер доступний для замовлення в Китаї з різною компоновкою салону (5-7 посадочних місць).

Ford Equator отримав звужену світлодіодну головну оптику, масивну решітку радіатора і об’єднані з повторювачами «стопів» задні ліхтарі. У моторну лінійку великого кросу увійшов тільки один турбований силовий агрегат робочим об’ємом 2 літри, що генерує 224 «коні». Працює двигун в парі з восьмидіапазонним «автоматом» і системою переднього приводу. Повний привід доступний в якості опції.

Ford Equator
Ford Equator

У число оснащення Ford Equator для ринку Китаю увійшла сучасна мультимедіа з тачпадом великої діагоналі, віртуальна панель приладів, панорамний дах і багато іншого. Передбачено кілька систем активної і пасивної безпеки, в тому числі стабілізації та запобігання зіткнень, камери кругового огляду і адаптивний круїз-контроль.