Renault презентував модернізований Megane у версії GranCoupe. Автомобіль повинен спокушати елегантним дизайном, завдяки якому компактну модель можна використовувати як невеликий лімузин. Також оновлено інтер’єр, представлено нове обладнання, яке допомагає водієві під час руху, та новий двигун.

Новий Renault Megane GranCoupe – типовий компактний з точки зору розмірів автомобіль, але його кузов був складений таким чином, що дизайн асоціюється з шикарними седанами. Французька компанія сподівається, що внесені зміни сприятимуть продовженню успіху автомобіля на даний момент. З моменту його випуску в продаж у 2016 році реалізовано близько 200 тисяч копії.

Renault Megane GranCoupe
Renault Megane GranCoupe

Спереду оновлена ​​модель має новий бампер та іншу решітку радіатора з хромованими елементами. По боках новий Megane GranCoupe виграє у попередника за рахунок нового дизайну крила та освітлення ручки дверей. У свою чергу, аеродинаміку покращили за допомогою дефлекторів повітря в передній частині колісних арок.

Автомобіль доступний у семи кольорах кузова, включаючи новий Highland Grey.

Також є нові легкосплавні колеса розмірами від 16 до 18 дюймів.

Renault Megane GranCoupe

Renault Megane GranCoupe – цифрова автівка

Салон автомобіля оснащений цифровою 10,2-дюймовою панеллю приладів. Крім того, у вас може бути сенсорний 9,3-дюймовий дисплей для управління бортовим обладнанням. Автомобіль можна використовувати в одному з чотирьох режимів водіння: Eco, Comfort, Sport та MySense. Цифрові дисплеї на інформаційній панелі за допомогою віджетів можуть відображати, серед іншого витрату палива в екологічному режимі або потужність у спортивних налаштуваннях.

Новий Renault Megane GranCoupe отримав новітні засоби керування автомобілем, щоб зробити їзду більш безпечною та комфортною. Адаптивний круїз-контроль із функцією Stop & Go підтримує відстань між автомобілем та тим, хто рухається попереду, на певній швидкості, а також регулює прискорення та гальмування автомобіля.

Renault Megane GranCoupe

Активна система екстреного гальмування покращена завдяки виявленню пішоходів. Це максимізує безпеку, попереджаючи водія про небезпечну ситуацію, і може гальмувати, якщо водій вчасно не реагує.

Renault Megane GranCoupe – більше помічників у водінні

Система попередження про поперечний рух заднім ходом виявляє транспортний засіб, який наближається і попереджає водія під час руху заднім ходом. Крім того, вдосконалено функцію автоматичного утримання, що дозволяє водієві залишатися нерухомим із відпущеним гальмом для більшого комфорту в місті. Звичайно, на борту будуть такі системи, як: утримання смуги руху, помічник втоми водія або контроль сліпих зон.

Renault Megane GranCoupe

Новий Renault Megane GranCoupe має розширений діапазон двигунів.

Новинкою є бензиновий двигун 1,0 TCe потужністю 115 к.с. та механічна коробка передач. Пропозиція також включає бензинову версію 1.4 TCe потужністю 140 к. с. У цьому випадку вибір може бути між механічною 6-ступінчастою коробкою передач або 7-ступінчастою коробкою передач з подвійним зчепленням. Такі самі трансмісії можна знайти і на дизелі 115HP 1.5 Blue dCi.

Renault Megane GranCoupe буде випускатися на заводі в Туреччині та надійде в продаж на початку 2021 року. Коли новинка потрапить до українських фанатів бренду Renault поки що невідомо.