Японська автомобілебудівна компанія Daihatsu, що входить до складу Toyota Motor Corporation, розробляє новий міні-позашляховик. Очікується, що новинка виявиться якщо не кращою Suzuki Jimny, то точно зможе стати гідним конкурентом моделі-бестселеру.

Інформації про нове «дітище» компанії Daihatsu поки вкрай мало. Швидше за все, міні-позашляховик з дещо незграбним дизайном екстер’єру буде побудований на платформі DNGA. Авто оснастять бензиновим силовим агрегатом, який генерує 98 «коней», що працює в парі з шестидіапазонною «механікою» або варіаторною трансмісією.

Конкурент Suzuki Jimny від дочірньої компанії бренду Toyota орієнтований на індійський ринок. Тому він буде мати компактні габарити, тобто, довжина не перевищить 4-х метрів, оскільки в Індії такі авто підпадають під податкові пільги. Це означає, що виробник зможе не завищувати вартість міні-позашляховика, а це відіб’ється на його популярності у покупців.

Daihatsu
Daihatsu

Експерти прогнозують, що з часом новинка від Daihatsu може з’явитися і на інших автомобільних ринках, ставши глобальним авто. Його продажі в нашій країні під питанням, принаймні найближчим часом компактний позашляховик в Україні очікувати навряд чи варто.