У мережі автолюбителів вирішили познайомити з найміцнішим шкільним автобусом в світі. Ним виявилася чеська модель під назвою Torsus Praetorian. Нова версія автобуса для дітей може перевозити до 35 школярів по найскладніших маршрутах на планеті.

У салоні встановлені сидіння, які виготовлені на замовлення. Вони покриті спеціальною тканиною з полімерним захисним покриттям і ременями безпеки, придатними для будь-якого віку. Додаткові функції включають складаний підлокітник і опору для стегон з боку проходу.

Чеська компанія використовує модернізоване надпотужне шасі від MAN разом з 6,9-літровим шестициліндровим дизельним двигуном власного виробництва. Цей двигун видає 286 к.с. і 1150 Нм крутного моменту, які передаються на всі чотири колеса; крім того, є два диференціала блокування на випадок, коли ситуація стане важкою.

Torsus Praetorian
Torsus Praetorian

Шкільний автобус був однією з перших ідей, які у нас виникли. Оскільки Praetorian – це безпечний і міцний транспортний засіб, який може захистити своїх пасажирів навіть в найскладніших умовах. У будь-якій точці світу клієнтам може знадобитися шкільний автобус для безпечного і ефективного водіння по випробувальної місцевості.

– сказав генеральний директор Torsus Вахтанг Джукашвілі.

Torsus Praetorian

Колеса шкільного автобуса Praetorian взуті в позашляхові шини Michelin, а дорожній просвіт становить вражаючі 340 мм, що дозволяє йому долати воду на глибину до 900 мм.

Torsus пропонує Praetorian не тільки в форматі шкільного автобуса, а й у широкому діапазоні конфігурацій. До них відносяться і транспортер для армій і машина швидкої допомоги для евакуації, і відповідний транспортний засіб для експедицій.