Компанія D2H Advanced Technologies з Великобританії розробляє нове дешеве шасі для електромобіля, який стане заміною традиційному Tuk-Tuk. Концепцію кузова розробники показали на нових зображеннях.

Довідка ві Avtosota: Авторикша або тук-тук – тип моторизованого транспортного засобу, що використовується як персональний транспортний засіб і таксі. Фактично є моторизованою версією традиційного рикші або велорикші, що має вигляд невеликого триколісного візку з одним водієм, форма кабінного мотоциклу.

Компанія продемонструвала два недорогих варіанти з плоскою платформою і фургоном із закритим кузовом, які знайдуть застосування в різних сферах. Корпус машин вийде міцним і легким за рахунок використання армованого волокном термопластичного полімеру.

D2H Advanced Technologies
D2H Advanced Technologies

D2H заявляє, що його альтернатива Tuk-Tuk зможе забезпечити до 12 годин безперервного використання без підзарядки. Електрична трансмісія все ще знаходиться на стадії проектування, тому ніяких технічних характеристик не повідомляється.

Залежно від конфігурації передньопривідне шасі буде приводитися в рух переднім двигуном з акумуляторними батареями, які можуть перебувати між задніми колесами або на середньому шасі.

D2H Advanced Technologies

Очікується, що автомобіль буде важити 480 кг без акумуляторів.

D2H заявляє, що в даний час веде переговори з низкою потенційних партнерів, щоб перейти до стадії прототипу. Компанія підкреслює, що остаточний дизайн, хоча і не підлягає оцінці краш-тестів, оскільки він має класифікацію L7E Heavy Quadricycle EU, буде забезпечувати «значно високі стандарти безпеки в порівнянні з традиційними альтернативами».