Як правило, в найшвидших автомобілях двигун розташовується ззаду. На це є безліч причин. Однак, існують і такі суперкари, які здатні без надмірних зусиль розігнатися до 300 км / год, але при цьому мають передньомоторну компоновку.

Avtosota підготувала власний ТОП-3 таких авто.

TVR Cerbera Speed ​​12 – автомобіль, який помітно виділяється серед інших своїм незвичайним дизайном. Він володіє турбомотором, об’ємом 7.7 літра і потужністю 810 «коней». З його допомогою автомобіль здатний досягти швидкості в 100 км / год тільки за 3.2 секунди. Максимальна швидкість, яку вдасться розвинути, становить 385 км / г.

TVR Cerbera Speed ​​12
TVR Cerbera Speed ​​12

Bristol Fighter T – як і попередній представник, був створений у Великобританії. Дизайн у нього більш спокійний, а задні колеса часто починають пробуксовувати при різкому старті. Серцем цього автомобіля є 10-ти циліндровий двигун, об’ємом 8 літрів і потужністю понад 1000 кінських сил. Розгін до сотні – 3.5 секунди, максимальна швидкість – 362 км / г.

Bristol Fighter T
Bristol Fighter T

Panoz Esperante GTR-1 RC – представник американської класичної передньомоторного компонування. Потужність двигуна становить 620 к.с., його об’єм 6.0 літрів. Розгін до 100 км / год за 3.2 секунди, а максимальна швидкість 360 км / г.

Panoz Esperante GTR-1 RC
Panoz Esperante GTR-1 RC

Прикро, що зустріти на українських дорогах ці автівки ще не доводилось. А ви бачили ці автівки в Україні?