Компанія з Британії MG продемонструвала свій новий проект – MG 5 в кузові седан, який може конкурувати з Skoda Octavia і відрізняється дизайном Hyundai.

Британська компанія MG, яка раніше належала автоконцерну SAIC, продемонструвала нову розробку – седан MG 5. За заявою фахівців, цей автомобіль може виступити в ролі конкурента для відомої моделі Skoda Octavia.

Не менш цікавим є той факт, що дизайн новинки дуже нагадує риси Hyundai. Капот має низьку передню частину, а решітка радіатора зрушена нижче. Вона візуально об’єднується з бічними сторонами бампера. Відомо, що точно такі самі зміни в зовнішності чекають й інші моделі компанії.

Робота фахівців виконана на вищий бал, але тепер автомобіль дуже нагадує класичний дизайн компанії Hyundai, а точніше автомобіля Elantra. У задній частині машина схожа з KIA K900.

Hyundai Elantra
Hyundai Elantra

Що стосується габаритів, довжина новинки становить 467.5 см, ширина – 184.2 см, висота – 148 см.

MG 5

Під капотом буде пропонуватися два варіанти силової установки – двигун на 1.5 літра потужністю 120 к.с. і двигун на 1.6 літра потужністю 172 к.с. Перший буде працювати в парі з варіатором, другий – з роботом.