Шанувальників британських розкішних автомобілів явно зацікавить Aston Martin DB9 Volante 2007 року випуску, який пішов з аукціону з пробігом в 32 200 кілометрів.

Модель виглядає досить доглянутою, а його обвіс Mansory допомагає йому виділятися за рахунок переосмислення тюнерами.

Відмінні риси проданого примірника включають нестандартні бічні пороги, передній і задній бампери, а також нову кришку багажника. 20-дюймові колеса Mansory в шаховому порядку додають значний вид. DB9 також розташований ближче до дороги на 25 мм в порівнянні зі стандартною моделлю.

Aston Martin DB9 Volante
Aston Martin DB9 Volante

В оголошенні Bring a Trailer йшлось про те, що кабріолет з відкидним верхом обслуговували минулого літа. Він отримав новий модуль управління. Інтер’єр оформлений коричневою шкірою і оздобленням під карбон на центральній консолі та дверних панелях. Автомобіль також оснащений радар-детектором і консольною стереосистемою Linn.

5,9-літровий двигун V12 DB9 має потужність 450 кінських сил і крутний момент в 570 Нм, які передаються на задні колеса через шестиступінчасту автоматичну коробку передач. Через модифікацію жорсткості кузов Volante важить більше, ніж DB9 Coupe, але, як і раніше розганяється від 0 до 96 км / год за 4,9 секунди.

Aston Martin DB9 Volante

Через два роки після того, як цей автомобіль побудували, Aston Martin збільшив вихідну потужність і крутний момент DB9 Volante до 470 «коней» і 600 Нм, а потім в 2013 році ще раз збільшив потужність до 510 к.с. і 620 Нм. Крім того, споряджена маса знизилася приблизно на 45 кг.