Послуги таксі – це особлива галузь, що була актуальна в минулому та, вочевидь, не втратить своєї популярності із часом. Єдине що змінюється – це рівень сервісу та технології, якими користуються водії для пошуку та прийняття замовлень.

У Києві послуга таксі представлена просто таки неосяжною кількістю гравців ринку. Серед них можна зустріти як авторитетні та відомі у народі служби, як от https://opti.global/kyiv так і нові організації, що з’явилися протягом останніх кількох років та не висувають особливо жорстких умов до своїх працівників.

Зазвичай люди легковажно ставляться до власної безпеки й недовго роздумують при виборі сервісу таксі. Та зовсім по іншому розгортаються події, коли вам, до прикладу, потрібно відвезти дитину до школи. Тут вже доведеться серйозно задуматися над вибором перевізника та оцінити всі за і проти.

 

 

TAXI

Отож, на що варто звернути увагу при виборі служби таксі:

  • встановлюючи мобільний додаток перевізника уважно прочитайте умови користування. Якщо в описі послуг сервісу вказано, що служба не несе відповідальності за ваше життя та здоров’я, то таким таксі краще не користуватися;
  • перевірте додаток служби на наявність сторонніх грошових стягнень чи непотрібних вам платних послуг, щоб це не стало для вас сюрпризом у момент завершення поїздки. Тут варто також зауважити, що деякі служби не включають наразі вартість подачі авто (посадкову вартість) до розрахунку ціни поїздки;
  • по прибутті викликаного авто, зверніть увагу на його зовнішній вигляд. Якщо машина виглядає не надто «переконливо», видає дивні звуки та має неохайний вигляд – у такий транспорт краще не сідати. Навіть якщо ви вже розпочали поїздку і вас стурбували підозрілі шуми чи запах бензину у салоні, краще зупинитися та викликати іншу машину;
  • необхідно також звернути увагу на стан водія. Неадекватна поведінка, сонливість чи розширені зіниці – усі ці фактори можуть стати приводом до завершення поїздки. Адже ваше життя та безпека ваших близьких значно дорожчі за незначну суму виклику таксі.

Система надання послуг таксі у столиці та інших містах України значно змінилася за останні роки завдяки створенню мобільних додатків для виклику авто. Запровадження такої системи почалося саме з Києва. Столичні жителі були першими, хто зміг оцінити переваги замовлення таксі онлайн без участі диспетчера.

Наразі за допомогою таких додатків можна не тільки викликати машину, яка приїде точно до вашого місцеперебування за сигналом GPS, але й зекономити чимало коштів, отримуючи знижки та бонусні поїздки за користування додатком.

Одним із найбільш популярних серед киян мобільних додатків для виклику таксі є додаток Opti. Доступний для смартфонів на платформах Android та iOS а також простий у використанні, він допоможе вам у будь-який момент дістатися навіть до найвіддаленішої точки столиці швидко на безпечно.

opti

У сервісу є кілька очевидних переваг, що не залишать вас байдужими:

  • швидкий пошук найближчого до вас авто;
  • накопичувальна система бонусів та безкоштовні поїздки для постійних клієнтів;
  • широкий вибір автівок класів Стандарт та Преміум;
  • функція збереження найчастіших адрес та маршрутів для швидкого виклику авто в один клік.

Для реєстрації у додатку потрібно лише вести номер мобільного та код аутентифікації, який буде відправлено у СМС. Всього один клік і комфортна доставка на таксі Opti у будь-яку точку міста вам забезпечена.