Ринок електрокарів продовжує розвиватися. Фахівці почали складати прогнози подальшого поширення даного транспорту. Місце Tesla на світовому ринку важко недооцінити.

Зовсім недавно СААМ поділився прогнозами, що стосуються зростання продажів автомобілів, які працюють на новій енергії. Йдеться про повноцінні електрокари та гібриди.

На їхню думку, вже в 2021 році можна буде спостерігати збільшення реалізації на 40%, а показник продажів може дійти до 1 800 000 одиниць. Компанією, яка підштовхне темпи зростання продажів на ринку, стане Tesla.

Tesla Model X
Tesla Model X

Нагадаємо, що зараз автовиробник розгортає виробництво електрокарів на території Китаю. Місцева влада вносить великі інвестиції у проекти подібного роду, тому країна обрана в якості пріоритетної для збільшення продажів. У наступному році прогнозують зростання продажів до 4%.

Зауважимо, що в листопаді реалізація на ринку Китаю зросла на 12.6% і дійшла до 2 770 000 одиниць. Це стосується всіх автомобілів. Якщо ж говорити тільки про електромобілі, їх продаж збільшився у 2 рази в порівнянні з минулим роком.