Американська автомобілебудівна компанія Tesla зробила подарунок до різдвяних і новорічних свят власникам своїх електрокарів.

Тепер в моделях з інтегрованими динаміками доступна нова функція, завдяки якій електромобіль можна «персоналізувати» – вибрати один із запропонованих «рингтонів» для гудка або ж звуку руху автівки.

Ще в минулому році засновник і глава компанії-стартапу з Кремнієвої долини Tesla анонсував появу нової функції, але її майже рік довелося чекати власникам електрокарів.

При цьому і зараз обіцяний Маском вибір «рингтонів» доступний не для кожної моделі американського виробника, а тільки для тих, що мають вбудовані динаміки. Такі транспортні засоби Tesla почала випускати близько року тому.

Що стосується нової функції, що отримала назву Boombox, то завдяки їй власники певних електромобілів зможуть вражати оточуючих незвичайними звуковими сигналами, що передаються через динаміки.

Tesla Boombox
Tesla Boombox

В списку запропонованих «рингтонів» є як цілком пристойні, так і досить дивні звуки.

Перехожі можуть почути, як електрокар Tesla цокає по асфальту копитами, бекає козою чи відтворює шум вітру. При цьому звуки можна не просто вибирати із запропонованого переліку, але навіть доповнювати «плей-лист» за своїм смаком та бажанням.