Австралієць придбав собі номерний знак, що коштує дорожче за саму машину.

Mercedes-AMG із незвичайними номерами було помічено у Мельбурні, Австралія. Табличка з номером «1», що була виготовлена у 1932 році, обійшлася своєму власнику у 2,5 млн австралійських доларів.

Раритетний номерний знак є дійсним вже впродовж майже століття, а вартість його зростає із кожним роком. Унікальна чорна табличка із єдиною цифрою “1” та скороченням “Vic” (штат Вікторія), була виготовлена для державного службовця із Мельбурна. Та замовнику вона так і не дісталася. У адміністрації почалися суперечки про те, хто справді заслуговує їздити на авто з таким номером. І врешті табличка пролежала в реєстраційному департаменті аж до 1984 року.

номер 1

Саме у 1984 номерний знак вперше придбали за 165 тис. дол. А далі, із кожним перепродажем, ціна все зростала. Антикварна табличка прикрашала у свій час такі автівки, як Saab 9000 Turbo, Rolls-Royce, Ferrari, Porsche, і врешті дісталася Mercedes-AMG.

В Австралії купівля автономерів за шалені гроші вже не в новинку. Торік з аукціону було продано раритетну табличку із номером «26» вартістю 1,1 мільйона австралійських доларів, А у 2018 році номер з цифрами “101” було продано за 510 тисяч австралійських доларів.