Ні для кого не секрет, що у водіїв є спеціальні жести, за допомогою яких вони спілкуються на дорогах. Наприклад, миготіння ближнім і дальнім світлом, поворотники і звукові сигнали. За допомогою них водій може отримати інформацію про небезпеку, попередження або звичайне вітання від знайомого. Але іноді можна помітити, що водій, який проїжджав повз автомобіль показує вам розкриту долоню. Що означає цей жест. Відповідь на це питання буде розкрита нижче.

Ви можете подумати, що автомобіліст просто хотів привітати вас або помилився, прийнявши вас за свого знайомого. Але ця ідея не є правильною, тому що це не жест вітання. Водій хотів попередити вас про те, що попереду стоїть патруль поліції, і ви легко можете нарватися на штраф. Відповісти на таку допомогу ніяк не вийде, тому ви можете подумки подякувати автомобіліста, який зробив вам добру справу.

Раніше про наближення до посту поліції попереджали за допомогою моргання дальнім світлом, але зараз інспектори стали чіплятися до такого жесту. Якщо вони помітили, що ви в нічний час моргаєте дальнім світлом, а по зустрічній їде інший автомобіль, то вас легко можуть зупинити і виписати штраф. На перший раз ви можете “задовільнитися” усним попередженням, але краще за все не ризикувати. Саме тому водії найчастіше стали використовувати долоню замість дальнього світла.

Використовуйте жести з розумом, оскільки через них можна легко заплутати водія, і він не зрозуміє, що ви від нього хотіли в конкретній ситуації.