Кермувальник спростував аргументи поліцейського щодо перевищення швидкості.

Днями представник поліції зупинив на дорозі водія, звинувативши його у перевищенні швидкості. У якості доказу порушення інспектор продемонстрував кермувальнику показники камери відеофіксації TruCAM.

Та водій одразу ж звернув увагу на цікаву особливість апарату. На пристрої була відсутня пломба. Громадянин вказав на цей факт правоохоронцю, та він проігнорував такий аргумент і все одно виписав штраф.

Оштрафований кермувальник оскаржив своє покарання у суді, надавши в якості підтвердження фото тієї самої неопломбованої камери. Судді підтримали водія, спростувавши показники неперевіреного пристрою. Оштрафованого кермувальника звільнили від обов’язку сплати штрафу та повністю виправдали.

 

TruCAM
TruCAM

Цей випадок став чудовим прикладом захисту своїх прав у спілкуванні із правоохоронними органами. Українським водіям варто взяти до уваги дану ситуацію, та обов’язково перевіряти наявність пломби на камері відеофіксації TruCAM.

Якщо ж пристрій не опломбовано, обов’язково вкажіть на цю деталь правоохоронцю та не дозволяйте звинувачувати вас голослівно.