Чоловіка з Канади звинуватили в небезпечному водінні після того, як його застали сплячим у своїй Tesla Model S при включеній системі автопілоту.

У вересні 20-річний Лера Кай був заарештований після того, як Королівська канадська кінна поліція отримала скаргу на автівку, що перевищує швидкість на шосе 2 біля Понока. Свідок стверджував, що обидва передні сидіння повністю відкинуті, і в них явно спали двоє людей.

Global News повідомляє, що 20-річний юнак вперше з’явився в суд провінції Понока 11 грудня. Крім кримінального обвинувачення в небезпечному водінні, він звинувачується в перевищенні швидкості. Поліція повідомляє, що після включення аварійних вогнів, щоб зупинити автомобіль, він розігнався до 150 км / г.

Адвокат у кримінальних справах з Ванкувера Кайл Лі сказав, що ця справа може бути першою у своєму роді в Канаді.

Я не знаю, чи відомо мені про будь-який інший випадок в канадському законодавстві, коли хтось спав у безпілотному автомобілі, і в якому було пред’явлено звинувачення в небезпечному водінні.

– сказав він Global News.

Електросамокати - тепер вони теж дратують водіїв

Адвокат додав, що провінційні закони про транспортні засоби не стосуються безпілотних автомобілів і що правила Transport Canada щодо них відсутні.

Це буде один з перших випадків, коли можливість безпілотного водіння автомобілів буде розглядатися судом. Це призведе до дійсно важливих рішень суду про обов’язки водія в режимі автономного водіння, які можуть вплинути на те, як буде розроблятися майбутнє законодавство, яке регулює цю проблему.

– сказав він.

Кай з’явиться вдруге в суді сьогодні, 30 січня 2021 року в зв’язку із звинуваченням в небезпечному водінні.