У мережі з’явилося відео, яке демонструє створення репліки гіперкару версії Vision GT марки Bugatti. Авто відомо по грі Gran Turismo 6.

Для повнорозмірного прототипу передбачена силова установка V8. Транспортний засіб зібрали в стінах звичайного гаража. Шоу-кар Gran Turismo був продемонстрований в 2015 році. Концепт розроблений під гоночний симулятор Gran Turismo 6. Натхненням для творців дводверної версії послужили авто Bugatti, які виграли гонку «24 години Ле-Ман» ще в кінці 30-их років. Зокрема мова йде про Type 57 Tank.

Реальну версію Vision Gran Turismo побудували в одному екземплярі. Вона раніше належала саудівському принцу. Пізніше гіперкар купив Хезі Шакед, що є засновником ритейлера Tilly’s.

Bugatti Vision Gran Turismo
Bugatti Vision Gran Turismo

Командою Джека Лі було прийнято рішення побудувати репліку сучасного гіперкара в стінах простого гаража, з використанням підручних матеріалів. Основою транспортного засобу стало шасі, в якому використовувалися зварені труби. Кузов виготовлений з металевих листів автентичної форми.

Щоб авто було більше схоже на оригінал, його пофарбували в блакитний відтінок Bleu de France. Машина оснащується силовим агрегатом V8.