У Китаї планують обмежити використання авто американського автобренда Tesla для військовослужбовців та персоналу державних підприємств, що належать до оборонного сектора країни. На думку уряду КНР, такі машини можуть бути джерелом витоків даних, які несуть загрозу національній безпеці.

Це рішення послідувало за державною перевіркою безпеки транспортних засобів Tesla. Китайські фахівці встановили, що датчики таких автомобілів можуть здійснювати запис візуальних зображень навколишньої місцевості.

На думку уряду КНР, Tesla може отримувати різні дані про автовласників, списки контактів смартфонів, які синхронізуються з сучасною комп’ютерною системою авто, інформацію про використання машини. З цієї причини китайська влада висловила стурбованість, що певна інформація може в підсумку відправлятися в Сполучені Штати.

Tesla перегониУряд зазначав деяким своїм агентствам, щоб їх співробітники припинили використовувати на роботі авто марки Tesla. Ще в КНР заборонили в’їжджати на американській моделі в житлові комплекси, де проживали сім’ї співробітників, які працюють в галузях, а також державних установах, що належать до оборони.