У мережі з’явилися знімки серійної комплектації електрокара Volkswagen ID.6 X, який нагадує своїми габаритами Touareg. Засвітились фото на сайті китайського Мінпрому.

Електричний паркетник Volkswagen ID.6 X володіє масивними бічними дзеркалами, рамами на вікнах, оригінальним кузовом з мигдалеподібними фарами головним світлом і стандартними задніми дверима. Окремими елементами дизайну цей німецький автомобіль схожий з концепткаром ID. Roomzz. Салон новинки семимісний і трирядний. Побудована новинка на платформі MEB, яка створена спеціально для електромобілів.

Китайська модифікація Volkswagen ID.6 X оснащується літій-іонною батареєю на 70 кВт / год і електричним двигуном, потужністю 204 к.с., завдяки яким автівка здатна подолати на одному заряді 450 км. Збірка електрокара буде здійснюватися в США, КНР та Німеччині, але спочатку він з’явиться в Китаї вже навесні цього року.

Volkswagen ID.6
Volkswagen ID.6

Виробництво кросовера мають намір налагодити в Піднебесній на заводі SAIC-Volkswagen в Альтін. Головними конкурентами цієї машини експерти назвали Nio ES6 і Tesla Model Y.

Подробнее на CAR.RU: https://car.ru/news/automobili/106299-predstavlenyi-pervyie-fotografii-seriynogo-volkswagen-id6/