Італійська автомобілебудівна компанія Alfa Romeo до 2025 року готується представити нову модель. Це буде седан, якому вже зараз інсайдери пророкують конкуренцію з «німцем» BMW 5-Series. Нещодавно в мережі показали неофіційний рендер, що демонструє, якою може виявитися майбутня новинка.

Як відомо, в лінійці італійського бренду Alfa Romeo на сьогоднішній день є обмежена кількість моделей, а тому можна сказати, що виробник має гостру потребу в новинках. Імовірно, на початку осені поточного року компанія може представити новий компактний кросовер Tonale, а приблизно через 4 роки седан E-сегмента, який зараз знаходиться на стадії розробки.

Швидше за все, новий седан, неофіційний рендер якого недавно з’явився в мережі (верхнє зображення), в лінійці Alfa Romeo займе місце вище Giulia. Іспанська інтернет-портал, який оприлюднив віртуальне зображення, поділився деякими чутками щодо майбутньої новинки.

Alfa Romeo

Так, спортивний седан з приголомшливим зовнішнім виглядом, буде базуватися на інноваційній платформі Giorgio. Авто з’явиться на ринку в декількох варіаціях, в тому числі, з традиційними бензиновими ДВЗ, електромоторами і гібридними силовими установками.