Є якийсь тренд – нафтові компанії все частіше інвестують в екологічно чистий транспорт. У Саудівській Аравії, наприклад, планується побудувати ціле місто, де будуть тільки електрокари.

Принц Саудівської Аравії Мохаммед ібн Салман раніше повідомляв про будівництво спеціального міста – його особливістю буде практично нульовий викид шкідливих речовин в атмосферу від автомобілів.

Цікавий проект отримав назву «Neom». Відомо, що в нього вкладуть величезну суму, яка буде досягати 500 млрд доларів. Саме місто отримало найменування «The Line», що в перекладі з англійської означає – «Лінія».

Neom

Тут назва говорить сама за тебе – місто розтягнеться більш ніж на 170 кілометрів. Розраховується, що в місті буде проживати близько мільйона жителів. Насправді, місто не будується на одній лише ідеї пересування тільки на електромобілях – сама концепція дуже багатогранна. У даній зоні буде зосереджено безліч інновацій, різного виробництва та експорту продукції.

Звичайно, в чомусь це виглядає як утопія, однак при достатній кількості коштів (яких у Саудівській Аравії досить) це може стати реальністю. На думку експертів, вже до 2025-го року завершиться перший етап будівництва міста.