На початку грудня українські автозаправні станції знову підняли ціни на пальне. Вартість деяких видів автопалива зросла аж на 50 копійок за літр.

Тенденція до зростання роздрібних цін на бензин та дизельне пальне на українських АЗС все ще не вщухає. Зокрема, на початку грудня підняття цін продовжилося. За даними моніторингу “Консалтингової групи А-95», рекордне підняття ціни наразі склало 50 копійок за літр пального.

До прикладу, на заправках мережі SOCAR ціна за літр бензину марки А-92 тепер складає 26,99 грн. Літр А-95 можна придбати наразі за тарифом 27,99 грн. Дизельне пальне зараз коштує не більше 26,99 грн за літр. Середня цифра, на яку підвищились ціни, за даними заправок SOCAR становить 21 коп. за літр.

Щодо автозаправних станцій Green Wave – підвищення складає 20 коп. за літр. Мережа АЗС Chipo підняла ціну бензину на 30 коп. за літр, а дизельного пального – на 50 коп. Відповідно, тарифи на цих заправках тепер виглядають так: А-92 – 22,74 грн за літр, А-95 – 23,74 грн за літр, дизель – 22,20 грн за літр.

Заправка автомобіля

Заправні станції AMIC на своїх торгових точках збільшили вартість дизелю на 30 копійок за літр, тож тепер він коштує 23,86 грн. Бензин зріс у ціні щонайменше на 39 копійок за літр.

Всього 3 копійки додала до ціни дизелю мережа “БРСМ-Нафта”. Тоді як АЗС Motto підняли ДП у ціні на 12 копійок. На Mango, BVS, Marshal та Shell тарифний стрибок відбувся у межах 10-30 копійок за літр пального.

Враховуючи світові тенденції подорожчання нафти та стрибки курсу долара, не дивно що це позначається і на роздрібних цінах нафтопродуктів. Та будемо сподіватися, що найближчим часом тенденція до підвищення цін нас більше не торкнеться та не псуватиме автомобілістам новорічного настрою.

 

Ціни ростуть, а ми роздаємо пальне безкоштовно і проводимо розіграш 100 л. (дизель/бензин – обере сам переможець).

Умови конкурсу неймовірно прості, з Вас:

1. підписка на сторінку порталу в Google Новинах,

2. підписка на сторінку порталу Facebook,

3. залишіть свою реальну електронну адресу в Google Forms – саме по e-mail будемо визначати переможця.

Переможця конкурсу визначимо рандомно 31 грудня о 15.00 (через сервіс random.org).

Успіхів!