Березень здивував вражаючими обсягами випуску продукції вітчизняним автопромом.

Березневі результати випуску авто українськими виробниками наразі б’ють всі рекорди. За минулий місяць з конвеєра зійшли 722 транспортні засоби. Порівнюючи з аналогічним періодом минулого року, ця цифра є майже у 2,5 раза більшою. А також на 43,5% перевершує лютневий показник.

В цілому за річними даними обсяг випуску легкового транспорту в Україні збільшився майже утричі. Ще рік тому основною рушійною силою українського автопрому в цьому сегменті було підприємство «Єврокар». А от у 2020 році до нього приєднався ще й Запорізький автомобільний завод, що у вересні відновив випуск легковиків.

Щодо комерційного транспорту, то у березні, як і у минулому році, було виготовлено лише два авто. Виготовив їх завод “Черкаський автобус”. Про темпи випуску машин автопідприємством АвтоКрАЗ на жаль нічого не відомо, адже його виробнича інформація не оприлюднюється ще з 2016 року.

ЗАЗ А10

В цілому ж за перші три місяці 2021 року в Україні з конвеєра зійшли 1829 автівки, перевершивши результат минулого року аж на 34%. З цієї кількості 1690 екземпляри – легкові автомобілі, 6 штук — комерційний транспорт, та 133 автобуси.