Днями стало відомо про встановлення у Києві нової камери автофіксації правопорушень, що буде здійснювати контроль безпосередньо за смугою для руху громадського транспорту.

Наразі камера працює у тестовому режимі, тому штрафи за її показниками поки що виписуватися не будуть. Проте після закінчення тестового випробовування, камера запрацює із повною функціональністю.

Голова Державного агентства «Укрінфрапроект» Кирило Хомяков повідомив, що за останніми даними камера вже зараз фіксує більш ніж 1 тис. порушень правил дорожнього руху за добу. Таке нововведення допоможе водіям відучитися здійснювати об’їзд заторів по смузі громадського транспорту.

камери

Цьогоріч організація “Укрінфрапроект” вже передала Міністерству внутрішніх справ України нові камери автофіксації порушень правил дорожнього руху у кількості 90 шт. А у наступному році їх кількість зросте ще на 130.

Такі якісні зміни у системі контролю правопорушень націлені на якнайскоріше зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод. Адже на даний момент наявність камер не надто вплинула на цей показник