Верховною Радою ухвалено законопроект, що сприятиме випуску екотранспорту.

Інформація щодо сприяння владних структур виробництву електротранспорту в Україні була озвучена Міністром інфраструктури Владиславом Криклієм у рамках форуму “Україна 30 “Інфраструктура”.

Як повідомив пан Криклій, на теренах нашої країни вже чимало електромобілів, а останнім часом вони набувають все більшої популярності. Отож, першочерговим завданням міністерства інфраструктури стає сприяння подальшому поширенню екологічного транспорту на теренах країни, а також збільшення кількості зарядних станцій, особливо у регіонах та маленьких містах.

Міністр підкреслив, що наразі в активній фазі знаходиться проект із заміни близько тисячі екземплярів маршрутного громадського транспорту, а також встановлення електричних зарядок на головних шосе України.

Електрокар

Народні депутати у першому читанні вже проголосували за низку законопроектів, що спрямовані на створення лояльних умов для виробництва електрокарів, зарядок та інших елементів інфраструктури для екологічного транспорту. А це означає, що старт виробництва електричних авто в Україні – лише питання часу.