Через невпинне зростання кількості аварій, МВС збираються встановити більш жорстку
систему покарань за «п’яне» водіння.

Останні два роки відзначилися невтішною статистикою «п’яних» ДТП та гучних судових розправ над винуватцями. Після кількох трагічних випадків, спричинених нетверезими водіями, владні структури вжили низку заходів. Проте ні зниження швидкості в межах міста до 50 км за год, ні поява численних камер автофіксації, не вплинули належним чином на сумні дані автомобільних аварій.

Та вже найближчим часом у наших співвітчизників з’явиться привід сподіватися покращень у сфері охорони порядку на дорогах. Наразі до подання на розгляд у Верховну Раду готується законопроект, який об’єднає в собі низку нововведень та правок щодо покарань для порушників ПДР.

Зокрема, він включатиме зміни, що торік вже були схвалені можновладцями у проектах №2697 та №2695. Вони містять пропозиції про збільшення штрафів для пішоходів ледь не утричі, а також більш жорсткого покарання для нетверезих кермувальників.

поліція

Верхня межа штрафної суми за новими правилами сягатиме 51 тис. грн. За «п’яне» водіння тепер можна буде одразу ж арештовувати порушника, якщо його не вперше впіймали за кермом у такому стані. Поліція проводитиме регулярні рейди у нічний час, вихідні та свята з метою перевірки підозрілих водіїв на рівень алкоголю у крові.

Порушників що попалися вперше, можна буде взяти на поруки без умовного терміну. А максимальний строк за порушення ПДД у нетверезому стані збільшать до 12 років.