У минулому місяці з конвеєра зійшло 638 транспортних засобів, перевершуючи листопад 2019 майже на чверть.

Здається українському автопрому врешті вдалося залишити позаду чорну смугу. Останні дані свідчать, що за минулий місяць було випущено на 24% більше автівок ніж за листопад 2019 року. Хоча ця цифра і виявилася трохи меншою за жовтневі успіхи – на 7%.

Відтак, у листопаді 2020 було зібрано 545 легкових авто, знову ж таки значно перевершивши тогорічний результат та відстаючи від жовтня поточного року на 10%. Що стосується легковиків, то такий спад виробництва всього за місяць є наслідком малого об’єму випуску на заводі «Єврокар» (311 одиниць). На щастя ЗАЗ, якому вдалося ще у серпні відновити випуск легкового транспорту, врятував ситуацію – 234 автомобілі.

Що ж до комерційних ТЗ, то вони змогли перевершити майже вдвічі і жовтневий показник, і тогорічні листопадові результати, випустивши 9 автівок. Випуск автобусів теж не розчарував – 84 одиниці продукції, що на 9% більше, ніж у жовтні, та на чверть – за листопад 2019 року.

ЗАЗ А08
ЗАЗ А08

Попри такі успіхи, загальний результат за 11 місяців показує, що українська автомобільна промисловість все ж постраждала від світової кризи.

На даний момент ми все ще відстаємо від об’ємів випуску 2019 в середньому на 34%.