Дебютний український електрокар виїхав на перші випробування. Нова автівка буде призначена насамперед для комерційних потреб.

Про розробку першого електромобіля вітчизняним виробником стало відомо ще торік. Новинку компанії Murmuration Technology під назвою CoolOn було вирішено випустити у форматі, призначеному для комерційних потреб.

Зокрема, за інформацією, яку оприлюднив на своїй Facebook-сторінці керівник підприємства Віталій Бризгалов, нове авто може стати будиночком на колесах, кемпером, гаражем для електричних самокатів чи майстернею. А нещодавно стало відомо й про перший виїзд флагмана на ходові випробування.

Електромобіль матиме висококласні технічні характеристики. За довжиною CoolOn сягатиме 5 м, ширина його буде – 1,7 м, а висота – 2,1 м. Автомобіль буде оснащено літієвим акумулятором LiFePO4 ємністю 40 кВтг. Такого заряду вистачить рівно на 200 км. Особлива модульна конструкція дозволить зменшити чи збільшити стандартний акумулятор.

Максимальна швидкість електрокару – 90 км/год. Привід в автівки буде повний або виключно передній (30-80 кВт). А от двигун суттєво відрізнятиметься від агрегатів, що використовуються на інших електрокарах.

Основним призначенням флагмана стане використання службами доставки та сервісу. При цьому, придбати новинку зможе кожен охочий.