Повнопривідний автомобіль преміум-класу є неймовірно економічним.

Провідний французький бренд DS Automobiles розпочинає продаж свого гібридного авто DS 7 Crossback E-TENSE 4×4 в Україні. Новий кросовер візуально майже не відрізняється від DS 7 Crossback. Зовні можна помітити лише новий логотип E-TENSE, колісні диски моделі LONDON та інший дизайн люку для електрозарядки.

Апгрейд внутрішнього дизайну ознаменувався появою дисплею на 12 дюймів, з допомогою якого відбувається керування опціями гібридної системи Plug-in. Наприклад, серед таких функцій планування зарядки та контроль енерговитрати й пального.

Преміум кросовер може рухатися користуючись електродвигуном, на бензині, або ж міксуючи роботу різних сильників. Максимальна потужність цього повнопривідного агрегата сягає 300 кінських сил.

Силова установка кросовера включає бензиновий турбодвигун об’ємом 1,6 літра, по одному електромотору на передні та задні колеса, 8-ступеневу автоматичну коробку передач, та тяговий акумулятор.

DS 7 Crossback E-TENSE 4x4
DS 7 Crossback E-TENSE 4×4

Завдяки сумарній потужності двигунів у 300 к.с. та крутному моменту 520 Нм, новинка здатна розігнатися лише за 5,9 секунди до 100 км/год. Швидкісний максимум кросовера сягає 235 км/год.

Та найцікавіше те, що у гібридному режимі палива витрачається всього лише 1,5 л на сотню кілометрів. Адже внаслідок постійної підзарядки тягового акумулятора на 13,2 кВтг, близько 50 км можна проїжджати зовсім без витрати бензину.

Вартість цієї економічної преміум-моделі в Україні наразі становить 1 859 900 грн.