Проект постанови про можливість реєстрації автомобіля безпосередньо у салоні при покупці вже вкотре не дійшов до реалізації.

Ідея про миттєву реєстрацію машини одразу ж в автосалоні обговорюється можновладцями ще з 2017 року. Проте до прийняття рішення справа так і не дійшла.

Як повідомив очільник Всеукраїнської Асоціації автомобільних імпортерів та дилерів (ВААІД) Олег Назаренко, документ вже давно узгоджений з усіма необхідними інстанціями. Та Кабмін чомусь досі не прийняв остаточного рішення.

Однією із можливих причин голова ВААІД називає перевантаженість уряду питаннями щодо боротьби з пандемією. Та у цьому випадку інновація, запропонована МВС, покращила б ситуацію і з поширенням вірусу. Адже у порівнянні із величезними площами автосалонів, сервісні центри МВС, у яких проводиться реєстрація транспортних засобів, здебільшого маленькі та тісні приміщення. А враховуючи великі черги з автовласників, там просто неможливо тримати безпечну дистанцію.

Кабінет міністрів

Позатим, Олег Назаренко зазначив, що до парламенту вже передано законопроект, який дозволить автовласникам самостійно замовляти номерні знаки для своїх автівок.

Такий документ має на меті хоча б частково побороти бюрократію у державних структурах та надати громадянам більшу свободу дій.