Журналісти видання Motor1.com прийняли рішення протестувати наймогутніший гіперкар від іспанського бренду Hispano Suiza Carmen Boulogne з 1100-сильним агрегатом і 1600 Нм крутного моменту. Перші 100 км / год машина набирає з легкістю лише за 2,6 секунди.

Автомобіль отримав 20-дюймові колісні диски, гальмівні системи AP Racing з карбоновими та керамічними роторами, нестандартні підйомні двері, шикарну алькантару, вишукану шкіру і мультимедійний комплекс з двох дисплеїв.

У салоні знаходяться глибокі сидіння з вуглепластиковим каркасом і різними регулюваннями, що зменшує загальну масу Hispano Suiza Carmen Boulogne. Особливо вражає моторна лінійка: під капотом працюють подвійні електродвигуни сумарною потужністю 1119 к.с.

Hispano Suiza Carmen Boulogne
Hispano Suiza Carmen Boulogne

Гіперкар вражає на трасі, що оцінили його випробувачі. За їх словами, на старті, коли водій тисне на газ, виникає почуття попадання «в інше вимірювання»: настільки потужним і надшвидкісним вийшла ця новинка. Під час розгону людина ніби втискається в крісло.

Перші 100 км / год транспорт набирає за 2,6 секунди, його максимальна швидкість становить 290 км / г. Монокок з карбону, кузовні панелі та підрамники добре оптимізовані на дорозі, що теж є однією із переваг Carman Boulogne.

Hispano Suiza Carmen Boulogne

Ще важливо відзначити, що в режимі реального часу електроніка грамотно регулює розподіл тяги по задніх колесах, що жодна кінська сила не пропадає марно. Акумулятор гіперкара складається з семи сотень осередків, які заповнюються енергією в обсязі 80 кВт / год, але в подальшому модель отримає ще більш посилені батареї.

Всього на ринок вийде п’ять Hispano Suiza Carmen Boulogne і вартість кожної моделі в перекладі на гривню складе 57 млн 200 тисяч.