В Україні повинні з’явитися три популярні SUV вже в найближчі кілька місяців. В першу чергу варто відзначити Hyundai Creta другої генерації.

Creta нового покоління похвалиться більш стриманим дизайном в порівнянні з модифікаціями для китайського та індійського авторинку. Авто не отримає багатоярусну головну оптику. Корейський бестселер почнуть продавати в червні поточного року.

Оновлена ​​версія Chery Tiggo у виконанні 4 Pro для українського авторинку буде пропонуватися з колишніми силовими агрегатами, а також безальтернативною передньопривідною системою. Основні зміни авто варто очікувати в інтер’єрі, екстер’єрі та опційному оснащенні. Tiggo 4 Pro почнуть реалізовувати в другому кварталі поточного року.

Chery Tiggo 4 Pro

Абсолютно нова версія кросу Volkswagen Taos стане доступною в лінійці німецької компанії. Після дебюту на індійському авторинку, авто з’явиться і в Україні.

Volkswagen Taos
Volkswagen Taos

Модель запропонують в 4 комплектаціях, а також з двома варіантами бензинових двигунів на 110, а також 150 кінських сил. Для більш потужної версії буде запропонована повнопривідна версія.