Новий Ioniq 5 – це електричний позашляховик D-сегменту, який буде випущений у першій половині 2021 року. Модель базується на 45 електричній концепції Hyundai, представленій на виставці IAA 2019 у Франкфурті.

Hyundai Ioniq 5 є одним з перших електромобілів у світі та першим в лінійці Hyundai, який оснащений електричною системою 800 В високої потужності. Він забезпечує зарядку змінного струму 11 кВт або надшвидку зарядку до 232 кВт постійного струму. Установка 800 В також забезпечує високу ефективність, зменшення ваги та оптимізацію простору.

Hyundai Ioniq 5
Hyundai Ioniq 5

Новий Ioniq 5 – перша модель Hyundai, яка базується на модульній платформі E-GMP, призначеній для електромобілів. Це забезпечує кращу продуктивність, можливість швидшого заряджання та більший діапазон руху. Крім того, це дозволяє Hyundai створити абсолютно новий дизайн інтер’єру.

Hyundai Ioniq 5

Найближчими тижнями Hyundai розкриє нові подробиці про Ioniq 5 у соціальній мережі. Нова інформація буде передаватися щотижня у формі онлайн-повідомлень. Матеріали включатимуть інформацію про концепції інтер’єру, безпеку та підключення, а також варіанти зарядки. Онлайн-повідомлення дозволять дізнатися про основні особливості нової моделі до її офіційної прем’єри.