Незважаючи на весняний локдаун падіння продажів у компанії в порівнянні в 2019 роком склало всього лише 10%. Реальні цифри реалізації приблизно 163 000 автомобілів опинилися куди менш хворобливими, ніж очікувані по апокаліптичним прогнозам.

До кінця 2020 року Hyundai стримала обіцянку і вивела на ринок 8-місний кросовер Palisade. Автомобіль розрахований на топового клієнта, і тим не менш паркетник представлений в різних версіях виконання. Зараз перші кросовери надходять до дилерів, а в січні стартує масована рекламна компанія.

Так само на ринок вийшло нове покоління седана Elantra, адресованого прихильникам С-класу.

Не дивлячись на стагнацію сегмента по всьому світу, ми впевнені, що новинка знайде своїх шанувальників.

– підкреслив керуючий директор Хенде Моторс СНД Олексій Каліцев.

У Hyundai Palisade максимальна комплектація отримала ім’я «Космос» що відображає ступінь її насиченості електронними приладами і найвищу ступінь оздоблення. Під капотом флагмана компанії можна зустріти дизель об’ємом 2,2 л з чавунним блоком циліндрів, або 3,5-літровий бензиновий двигун.

Hyundai Palisade
Hyundai Palisade

У парі з ними працює 8-ступінчаста АКП, яка управляє повним приводом H-TRACK. У базі серед електронних помічників – моніторинг «сліпих зон», система допомоги при русі заднім ходом, система безпеки при виході з другого ряду.

Нова Elantra незважаючи на знайомі обсяги двигунів в 1,6 і 2,0 л отримала їх у нових версіях Smartstream. Вперше в Україні вони з’явилися на моделі Hyundai Sonata нового покоління. З МКП нинішньої «Елантра» доведеться розпрощатися. Тепер їй доступний тільки 6-ступінчастий, гідротрансформаторний «автомат». До речі, дизайн новинки дуже схожий на той, що з’явився у Hyundai Sonata.

Hyundai Sonata
Hyundai Sonata

Найближчим часом обидва автомобілі з’являться і в українських дилерів. Їх кількість з 2021 року залишиться незмінним, а розвиток мережі продовжиться лише в якісному плані.

Очікувані новинки Hyundai 2021 року – новий Santa Fe, який з’явиться в лютому, а також нове покоління Tucson (в квітні 2021 року). Також в липні вийде оновлена ​​Creta з абсолютно автентичним локальним дизайном для українського ринку. Таким чином практично весь модельний ряд Hyundai буде перезавантажений.