Новий X2 поділиться новою модульною архітектурою з X1, розробленою для заряду акумулятора.

BMW X2 є більш спортивною та стильною альтернативою малолітражного X1 і компактного X3. На борту кросовера 301 кінська сила (225 кіловат), привід на всі колеса і агресивний зовнішній вигляд. Але звіти свідчать, що BMW, можливо, піде в X2 у дещо іншому напрямку, коли настане 2023 рік.

З новим BMW X1, презентація якого запланована в 2022 році, новий X2 може з’явитися наступного року з багатьма тими ж характеристиками. Ми вже бачили X1 на шпигунських фотографіях (на фото внизу), демонструючи його більш суттєві розміри та безліч варіантів силової установки: бензиновий, роз’ємний та повністю електричний.

BMW X1

Новий X1 буде використовувати модульну архітектуру на основі переднього приводу (з повнопривідним приводом, що доступний як опція), і згідно з AutoBild, X2 повинен прийняти майже всі ці самі характеристики.

Галерея: 2022 BMW X1 нові шпигунські фотографії

Коли новий BMW X2 з’явиться в 2023 році, очікуйте, що він буде більшим, ніж нинішня модель. Модульна архітектура під X1 більша, тому очікуйте, що X2 також трохи зросте в розмірах. Як бензинові, так і вставні силові агрегати повинні дебютувати на X2 на початку або під час запуску, з можливістю повністю електричного iX2 приєднатися до лінійки. Нова модель плагіна повинна перевищувати поточний X2 xDrive25e , який пропонує 35 миль електричної дальності.

У стилістичному плані нові X1 та X2 матимуть більші решітки радіатора, однак вони будуть висуватися горизонтально на відміну від вертикальних одиниць у серіях 3 та 4. Шпигунські знімки X1 показують, що нові решітки на цих двох кросоверах, швидше за все, будуть простягатися горизонтально, а не вертикально. Обидва кросовери також отримають тонкі світлодіодні фари та більші ходові вогні. Щось подібне до того, ми бачили на шпигунських фотографіях майбутньої підтяжки обличчя X7.