Південнокорейський концерн Hyundai оголосив про початок складання паркетника Tucson наступної генерації.

Складальний процес організований на заводі в місті Монтгомері в Сполучених Штатах. Новий крос приєднався до побратимів Elantra і Sonata в кузовах седан, а також паркетника Santa Fe. Для випуску Tucson концерн вирішив розширити складальний майданчик.

Новий Hyundai Tucson – один з найяскравіших автомобілів на ринку, але чи все так багатообіцяюче, як здається?

Tucson має один з найоригінальніших дизайнів серед всіх кросоверів. Його зовнішність є сумішшю елементів дизайну інших автомобілів, таких як Seat Leon, Toyota RAV4, Mercedes EQC, Peugeot 3008, Toyota C-HR і Audi RS6.

У Сполучених Штатах Tucson 2022 доступний з атмосферним 2,5-літровим 4-циліндровим двигуном Smartstream потужністю 187 к.с. Гібридний варіант також доступний з 1,6-літровим двигуном з турбонаддувом і електродвигуном потужністю 59 к.с., що в сумі забезпечує 226 к.с. У цьому варіанті використовується шестиступінчаста автоматична коробка передач, а у вищезгаданого 2,5-літрового двигуна – 8-ступінчаста автоматична коробка передач.

Hyundai Tucson
Hyundai Tucson

Гібрид який підключається також буде представлений в лінійці моделей.

Автомобілі для європейського ринку можуть бути оснащені 1,6-літровим 4-циліндровим двигуном з турбонаддувом потужністю 150 к.с. і механічною коробкою передач або помірно-гібридним варіантом цього двигуна з автоматичною коробкою передач.

Hyundai Tucson

Той же 1,6-літровий турбогібрид, що і на ринку США, пропонується також з повним приводом і автоматичною коробкою передач.

Місцеве виробництво недавно почалося в Алабамі (США) до початку продажів навесні.