Subaru презентувала оновлений BRZ в листопаді, а тепер компанія показала новий гоночний варіант в Японії.

Готовий до змагань в класі Super GT300, гоночний автомобіль відрізняється агресивним зовнішнім виглядом з обвісами і переднім сплиттером. Модель також оснастили новим переднім бампером, вентильованим капотом і жовтими фарами. На цьому зміни не закінчуються, тому що у гоночного автомобіля є широкофюзеляжний комплект та легкі вікна. Ми також можемо побачити мінімалістичні дзеркала і щось на зразок аварійного люка на даху.

У той час як задня частина черпає натхнення з дорожнього BRZ, вона набагато більш екстремальна, оскільки можна побачити дворівневий дифузор і масивне заднє крило. Інші примітні особливості включають легкі колеса BBS і панелі кузова з вуглецевого волокна.

На даний момент мало що відомо про цей спортивний автомобіль, але BRZ 2022 надійде в продаж у США наступної осені та буде оснащений атмосферним 2,4-літровим чотирициліндровим опозитним двигуном, який розвиває 228 кінських сил і має 249 Нм крутного моменту.

Subaru BRZ
Subaru BRZ

Він може працювати в парі або з шестиступінчастою механічною коробкою передач, або з додатковою шестиступінчастою автоматичною коробкою передач з новим спортивним режимом.

Незалежно від того, яка коробка передач вибрана, обидві передають потужність на задні колеса через диференціал підвищеного тертя.

Крім нової трансмісії та поліпшеного стилю, 2022 BRZ має більш жорстке шасі, запозичене у Subaru Global Platform. Модель також відрізняється полегшеною конструкцією, оскільки в передніх крилах, даху та капоті використовується алюміній. Завдяки такій орієнтації купе буде важити менше 1315 кг.