Фахівці вирішили поділитися інформацією, як максимально правильно здійснювати перевезення новорічної ялинки. За заявою експертів, в даному випадку краще буде скористатися позашляховиком, пікапом, фургоном або просторим універсалом.

В іншому випадку, скоріше за все, буде потрібно причіп для авто. Якщо є можливість скористатися радянською класикою, можна на автомобільний дах встановити багажник для перевезення.

Ялинку краще укутати в великий шматок непотрібної тканини або стару ковдру, щоб дерево не було “розпатлане” під час їзди. Перед тим, як вантажити ялинку, слід переконатися, що ялина щільно, а також надійно обв’язали. Її краще вантажити безпосередньо по ходу руху транспортного засобу, а саме корінням вперед. Потім ялинку варто міцно прив’язати до автомобільного багажника.

ялинка

Варто відзначити, що якщо даний вантаж виступає більше ніж на 40 сантиметрів від зовнішнього краю габаритних вогнів, тоді слід скористатися розпізнавальними знаками і ліхтарями.

В іншому випадку співробітники Поліції можуть зупинити транспортний засіб, щоб усунути дане порушення.

ялинка

Фахівці відзначають, що під час перевезення ялинки на багажнику автівки не слід сильно «гнати». Якщо дерево потрібно везти на далеку відстань, часом слід зупинятися і перевіряти кріплення вантажу.