Сміливу нову мову дизайну BMW викликав суперечки фанатів бренду. Автолюбителі встигли згадати, що вже бачили решітку радіатора із зубчастим вінцем на моделях 4-Series, M3 і M4 та електричному позашляховику iX Ok Boomer. Однак новий крос X8 отримав ще більш сміливий стиль.

Табличка з паспортними даними пропонує більшу альтернативу X6, яка розділяє базу і більшість силових агрегатів зі звичайним X7. При цьому з’ясувалося, що лінія даху насправді менш похила, ніж у його меншого брата. Схоже, що він натхненний X2.

Передня частина відображає зовнішній вигляд X7 2022 модельного року з передніми фарами, які зміщені вниз, і решіткою, розташованою ближче до капоту. Однак задня панель значно відрізняється від інших позашляховиків BMW. І навіть горизонтально розташовані задні ліхтарі з закругленими кутами з кожного боку дверей багажника виглядають по-різному. Штучна вихлопна труба вбудована в дифузор, тоді як справжні вихлопні труби, випускають гаряче повітря через фальшиве металеве облицювання з кожного боку бампера.

BMW X8
BMW X8

Як підкреслюється обов’язковими наклейками «Hybrid Test Vehicle» і зарядним портом на лівому передньому крилі, це гібридна версія X8, яка підключається, але неможливо сказати, яка трансмісія в ній використовується. До прикладу марку M45e розвиває 388 кінських сил і 600 Нм крутного моменту, що є офіційною оцінкою X5 xDrive45e.

Лінійка може бути увінчана повномасштабною версією M. Авто зможе з’явитися з компоновкою системи з повним приводом і потужністю до 750 кінських сил. Звичайний X8 може дебютувати в наступному році. Його продажі почнуться в другій половині. X8 M може послідувати за ним в 2022 році.