Напередодні в мережі був опублікований документальний фільм про хорватського автовиробника електричних гіперкарів Rimac.

Творцям картини вдалося не тільки заглянути на виробництво, а й поспілкуватися із засновником компанії.

Менше 10 років знадобилося невеликій хорватській фірмі з міста Загреб, щоб стати галузевою іконою і збільшити чисельність персоналу до 700 осіб. Засновником і генеральним директором виробника є боснієць Мате Рімак, який був змушений виїхати до Німеччини після початку війни на Балканах.

Rimac
Rimac

Свій перший електрокар він зібрав на основі старої «трійки» від BMW, коли їй знадобився дорогий ремонт двигуна. У молодої людини не вистачило на це фінансів і вона вирішила перетворити машину в електрокар. Творіння виявилося настільки вдалим, що Рімак на змаганнях обганяв бензинових опонентів і встановив безліч рекордів FIA і Гіннеса.

Останньою розробкою компанії став гіперкар C_Two. Сумарна віддача чотирьох електродвигунів моделі досягає 1 914 кінських сил і це дозволяє йому розганятися до неймовірних 412 км / год.

Rimac

Першу «сотню» електромобіль долає всього за 1,85 секунди.

Зараз компанія перебуває в партнерських відносинах з багатьма лідерами галузі, серед яких Aston Martin, Porsche і Hyundai.

Якщо сьогоднішнього успіху молода компанія досягла тільки за десять років, важко уявити собі шокуючі досягнення Rimac в наступному десятиріччі.